Boys' Cross Country All-SCAL

2020-21

First Team

Hayden Schmidt, Jr., Anna (ROY)
Jacob Robinson, Sr., Anna
Colten Gasson, Jr., Fort Loramie
Alan Fullenkamp, Sr., Botkins
Kellen Reichert, So., Jackson Center
Collin Gasson, Jr., Fort Loramie
Lucas Smith, Jr., Anna

Second Team

Trey Ranly, Jr., Fort Loramie
Nicholas Caldwell, Sr., Russia
Keaton Schnippel, So., Botkins
Parker Schnippel, Fr., Botkins
Carter Pleiman, So., Botkins
Hunter Mowery, Jr., Houston
Collin Watterson, Jr., Botkins

2019-20

First Team

Lucas Smith, So., Anna (ROY)
Hayden Schmidt, So., Anna
Collin Watterson, So., Botkins
Jacob Robinson, Jr., Anna
Blake Jacobs, Sr., Houston
Alan Fullenkamp, Jr., Botkins
Christopher Elchert, Sr., Jackson Center

Second Team

Kellen Reichert, Fr., Jackson Center
Colten Gasson, So., Fort Loramie
Keaton Schnippel, Fr., Botkins
Caleb Gaier, Sr., Anna
Donovan Brown, Jr., Botkins
Carter Pleiman, Fr., Botkins
Elliot Goubeaux, Sr., Botkins

2018-19

First Team

Joe Ballas, Sr., Fort Loramie (ROY)
Jake Rethman, Sr., Fort Loramie
Lucas Smith, Fr., Anna
Tristin Freistuhler, Sr., Houston
Colten Gasson, Fr., Fort Loramie
Jacob Robinson, So., Anna
Ethan Knouff, Sr., Houston

Second Team

Alan Fullenkamp, So., Botkins
Colin Gasson, Fr., Fort Loramie
Blake Jacobs, Jr., Houston
Collin Watterson, Fr., Botkins
Gavin Schulze, Sr., Fort Loramie
Elliot Goubeaux, Jr., Botkins
Gavin George, Sr., Russia

2017-18

First Team

Jake Rethman, Jr., Fort Loramie (ROY)
Joe Ballas, Jr., Fort Loramie
Austin Fullenkamp, Sr., Botkins
Tristin Freistuhler, Jr., Houston
Noah Siegel, Sr., Fort Loramie
Ethan Knouff, Jr., Houston
Jacob Robinson, Fr., Anna

Second Team

Collin Luthman, Sr., Fort Loramie
Parker Morris, Sr., Jackson Center
Zachary Bell, Sr., Russia
Blake Jacobs, So., Houston
Alan Fullenkamp, Fr., Botkins
Patrick Toller, Sr., Anna
Jordan Drees, So., Fort Loramie

2016-17

First Team

Jake Rethman, So., Fort Loramie (ROY)
Joe Ballas, So., Fort Loramie
Tom Ballas, Sr., Fort Loramie
Lucas Huber, Sr., Anna
Tristin Freistuhler, So., Houston
Noah Siegel, Jr., Fort Loramie
Austin Fullenkamp, Jr., Botkins

Second Team

Bradley Axe, Sr., Anna
Zachary Bell, Jr., Russia
Ethan Knouff, So., Houston
Alan Holdheide, Sr., Fort Loramie
Mason Dapore, Fr., Russia
Parker Cox, Jr., Houston
Matthew Burden, Sr., Anna