Girls' Cross Country All-SCAL

2020-21

First Team

Brittany Arnold, Fr., Botkins (ROY)
Claire Rethman, Jr., Fort Loramie
Olivia Borchers, Jr., Fort Loramie
Danielle Eilerman, Sr., Fort Loramie
Grace Bensman, So., Anna
Emma Koenig, Sr., Botkins
Ava Turner, So., Fort Loramie

Second Team

Corynn Heitkamp, Sr., Fort Loramie
Becca Seger, Sr., Russia
Colleen Borchers, Fr., Fort Loramie
Caitlyn Gasson, Sr., Fort Loramie
Bethany Althauser, Jr., Anna
Kaylie Kipp, Jr., Anna
Sophie Francis, Jr., Russia

2019-20

First Team

Olivia Borchers, So., Fort Loramie (ROY)
Ava Turner, Fr., Fort Loramie
Claire Rethman, So., Fort Loramie
Danielle Berning, Sr., Fort Loramie
Anna Detrick, So., Fort Loramie
Becca Seger, Jr., Russia
Danielle Eilerman, Jr., Fort Loramie

Second Team

Ava Knouff, So., Houston
Corynn Heitkamp, Jr., Fort Loramie
Emma Koenig, Jr., Botkins
Grace Bensman, Fr., Anna
Ella Hoehne, So., Russia
Myla Cox, So., Fairlawn
Bethany Althauser, So., Anna

2018-19

First Team

Olivia Borchers, Fr., Fort Loramie (ROY)
Ava Knouff, Fr., Houston
Becca Seger, So., Russia
Danielle Eilerman, So., Fort Loramie
Ella Hoehne, Fr., Russia
Claire Meyer, Sr., Russia
Hollie Voisard, Sr., Houston

Second Team

Caitlyn Gasson, So., Fort Loramie
Claire Rethman, Fr., Fort Loramie
Emma Koenig, So., Botkins
Kaylie Kipp, Fr., Anna
Anna Detrick, Fr., Fort Loramie
Corynn Heitkamp, So., Fort Loramie
Angel Rodriguez, So., Fort Loramie

2017-18

First Team

Danielle Berning, So., Fort Loramie (ROY)
Megan Frazier, Sr., Russia
Paige Rethman, So., Fort Loramie
Hollie Voisard, Jr., Houston
Becca Seger, Fr., Russia
Corynn Heitkamp, Fr., Fort Loramie
Claire Meyer, Jr., Russia

Second Team

Caitlyn Gasson, Fr., Fort Loramie
Danielle Eilerman, Fr., Fort Loramie
Emma Koenig, Fr., Botkins
Morgan Ely, Sr., Houston
Angel Rodriguez, Fr., Fort Loramie
Anna Fiessinger, Jr., Russia
Brooklyn Flora, Sr., Botkins

2016-17

First Team

Paige Rethman, Fr., Fort Loramie (ROY)
Megan Frazier, Jr., Russia
Danielle Berning, Fr., Fort Loramie
Audrey Gariety, Sr., Russia
Anna Fiessinger, So., Russia
Hollie Voisard, So., Houston
Claire Meyer, So., Russia

Second Team

Shae Goubeaux, Sr., Russia
Morgan Ely, Jr., Houston
Brooklyn Flora, Jr., Botkins
Hannah Siegel, Fr., Fort Loramie
Jenna Thomas, Jr., Fort Loramie
Allie Voisard, Sr., Houston
Clare Caldwell, Fr., Russia